Pledai

CHICAGO Pagamintas iš švelnios Merino vilnos, žaismingo rašto - šiltas, mikštas ir šiltas. Pravers vasarojant sode, išvykus pakeliauti ar tiesiog suteiks jaukumo kaip miela detalė namų interjere. EVEREST Everest - grynos Kašmyro vilnos ir siūloma rinktis iš šešių natūralių spalvų. Subtilios apdailos detalės priderintos taip, kad paryškintų pačio audinio išskirtines savybes ir kokybę. Gamintas nenaudojant cheminių dažiklių, su pagarba produkto natūralioms savybėms. Neabejotinai naudingas sveikatai, tuo pačiu universalus ir įvairiai panaudojamas, kaip dizaino elementas Jūsų namuose ar puiki dovana Jums, artimiesiesms ir Jūsų bičiuliams. GIUDECCA Giudecca - puikios sudėties - Kašmyro ir Merino vilna su žakardiniu smulkaus ornamento (paisley) raštu. Toks dviejų kilnių pluoštų derinys suteikia gaminiui pačias geriausias vilnos savybes suderintas su komfortu ir elegancija. Puikus pasirinkimas sau, artimiesiems ir bičiuliams.
VENICE Pledo sudėtis kalba pati už save - Kašmyras ir itin švelni Merino vilna. Jei ieškote subtilaus, natūralių spalvų, lengvo, šilto ir jaukiai apgobiančio pledo - tai būtent tai, ko ieškote. Ir neabejotinai jis papuoš ir namų interjerą, bei tiks kaip miela dovana artimiesiems, bičiuliams ir jums. LIVERPOOL Grynos Merino vilnos. Švelnus ir šiltas. Iš pažiūros atrodo kukliai ir paprastai - smulkus, įstrižas uni raštas. Bet jis mylimas pirkėjų ir labiausiai perkamas. Siūlomas gausus spalvų - nuo klasikos iki moderno - pasirinkimas. CRISTALLO Cristallo - pledas, kuriame puikiai dera du patys tauriausi, švelniausi ir minkščiausi pluoštai - šilkas ir kašmyras. Šilkinėje pusėje, kruopščiai apgalvojus kiekvieną būsimo rašto detalę, smulkus (paisley) ornamentas, kitoje pusėje - vienspalvis lygaus rašto kašmyro audinys. Nuotraukos nepateikia visų pojūčių, kurie apima paėmus į rankas šį pledą realybeje. Tai neitikėtinai lengvas, plonas, bet kartu ir šiltas ir be jokios abejonės prabangiai atrodantis pledas. Papuoš kiekvienus namus ir bus įspūdinga dovana įvairiomis progomis.
SAN MARCO San Marco - pagamintas iš Kašmyro ir Merino vilnos - išsiskiria originalia audinio struktūra ir kontrastingu spalvos apvadu. Pledas puikiai tiks vertinantiems elegantišką paprastumą ir rafinuotą minimalizmą, Ieškantiems išskirtinės dovanos ar norintiems tiesiog mielo pledo namams kasdienai. PARIGI Parigi - dar vienas puikus pledas - papildantis 100% Kašmyro sudėties kolekciją. Lengvas, minkštas, purios struktūros, malonus liesti. Elegantiškas ir prašmatnus, papuoš namus, sužavės bičiulius, artimuosius ir kaip puiki dovana. EVEREST DECO Everest Deco - dekoratyvinis žakardo modelis, grynos Kašmyro vilnos. Iš vienos pusės pledo spalvos minkštos, iš kitos kontrastingos, apgalvota ir meistriškai sujungta kiekviena rašto detalė. Tai priduoda gaminiui nepakartojamo ir rafinuoto stiliaus. Puikiai tiks kaip dekoro elementas namuose, ir kaip šauni, švelni ir šildanti dovana sau, artimiesiems ir svečiams.

Pages